פרגולה לגינה – הצללה מעץ

פרגולה

בחום הישראלי ההולך וגובר מדי קיץ, חשוב שבביתך יהיה מקום בו תוכל לארח את החברים או המשפחה הקרובה לערב מהנה , יש לנו להציע לך מבחר רחב של פרגולות ואתה יכול לבחור את הסגנון שאתה הכי אוהב.

הפרגולה הנמכרת ביותר

עם עובדות לא ניתן להתווכח, 85% מההזמנות יוצאות עבור פרגולה מעץ גושני , לא רק אצל חברת אל גליל אלא גם אצל השותפים העיסקיים שלנו, המראה המסיבי והיוקרתי עושה את ההבדל, היתרון המשמעותי הנוסף הוא שהביקוש הרב גרם לירידת מחירי העץ גושני בארץ ובעולם וכך גם אתה לא צריך לשלם יותר.

פרגולה לחנייה

העיצוב הייחודי שלנו לא רק יגן על הרכב שלך מפני פגעי מזג האוויר, אנחנו גם נדאג לשלב את הסגנון לעיצוב הייחודי של הבית שלך וכך גם נספק בשבילך ערך מוסף.

רכישת פרגולה

מניסיון של שנים, למדנו שקניית פרגולה מעורבת בהמון רגש, זה לא כמו לקנות משהו באזור הנוחות שלנו. בשביל כך, נציג מקצועי מטעמנו זמין בשבילך תמיד וישמח לענות לך על כל שאלה.

סגנונות שתוכל לבחור

פרגולה מבמבוק

  • רוצה לנצל טוב יותר את הזמן הפנוי שלך?
  • מחפש פרגולה בעלת מראה עיצובי וייחודי?
  • מחפש מתקין פרגולה במבוק מקצועי?

הביקוש להתקנת פרגולה מבמבוק גובר משנה לשנה, הסגנון והאווירה שפרגולה מבמבוק יכולה לספק לגינה שלך הוא ייחודי ולכן גם לא מעט בוחרים להתקין פרגולה מעץ במבוק. מניסיון רב שנים, אם בחרת להתקין פרגולה מבמבוק כדאי שתדאג לגינה מטופחת אחרת אפקט העיצוב יפגע ולא יספק עבורך את התוצאה.

מדוע חשוב להתקין פרגולה מבמבוק בגינה מטופחת?

בניגוד לפרגולות אחרות, לעץ הבמבוק אין מראה מודרני ומסיבי. היופי של עץ הבמבוק מתבלט במקומות מטופחים. כדי להבליט את העץ, כדאי להתקין אותו בסביבה ירוקה , מטופחת ועם ניתן אז בשילוב דק סינטטי, דשא מטופח גם יעשה עבודה טובה. דמיין לשנייה פרגולה מבמבוק שמותקנת בגינה מוזנחת ובעלת קווים לא ישרים, הפרגולה פשוט תעלם כי גם כך עץ הבמבוק אינו מסיבי ואינו בעל קווים ישרים כמו סוגי עץ שונים.

התקנת פרגולה במבוק

באפשרותך לבצע את ההתקנה באמצעות מתקין מקצועי או לחלופין, להתקין את הפרגולה בעצמך. העבודה עם עץ הבמבוק אינה דומה לעבודה עם סוגי עץ אחרים, בעץ הבמבוק אסור בהחלט לדפוק מסמרים או ברגים, הקמת התשתית אמורה להיעשות באמצעות חיבורים ייחודים, קשירת חבלים או חוטי ברזל. אנא, וודא שקיבלת הדרכה מקצועית אם בחרת לבצע את ההתקנה בעצמך או בחר מתקין שמתמחה בעבודה עם עץ במבוק.

פרגולה מעץ – אפשרויות

פרגולה מעץ מתאימה למרפסות, עליית גג, חצרות וכמובן גינות. אחד החסרונות של בניית פרגולה מעץ הוא כמובן הבלאי של העץ, במדינתנו שטופת השמש נתון זה משחק תפקיד רב. לכן, אם בחרת להתקין פרגולה מעץ דאג שיהיה מעליה … כדי לשמור על מראה חדשני. אפשרות נוספת בשבילך היא להתקין פרגולה מעץ סינטטי.

פרגולה מדק סינטטי

בשנים האחרונות, דק סינטטי ודשא סינטטי הם מוצרי מפתח במספר רב של גינות, והמספרים גדלים מיום ליום. בזמן שפרגולה מעץ תתיישן עם השנים, פרגולה מעץ סינטטי תשמור על המראה שלה תמיד. עקב הביקוש הרב מחסני עצים מחזיקים מלאי גדול של דקים סינתטיים. פרגולות, גדרות ושבילים בגינה מיוצרים כיום יותר ויותר מדק סינטטי שמחזיק מעמד טוב יותר בטבע.

פרגולה תלוייה

היתרון של פרגולה תלויה מעץ או מברזל הוא כמובן המחיר, היתרון הוא שלא צריך להכין את התשתית אלה פשוט מחברים אותה בפשטות לקיר באמצעות כמה ברגים (בהנחה שהתקנה סמוכה למבנה מסוים).

תהליך ייצור עץ לפרגולה

כל עץ טבעי שנכנס לארץ חייב לעבור תהליך אימפרגנציה, תהליך זה משמר את העץ, מוציא ממנו את הלחות ומרחיק ממנו מזיקים וחרקים. כדי לקבל פרספקטיבה מקצועית יותר יתקשר נציג מטעמנו וישמח להציג בפנייך את שלל האפשרויות והפיתוחים והחדשניים ביותר בתחום הפרגולות

עץ גושני – הקדמה

שלום רב, עץ גושני נכנס לתחום עיצוב הגינות בסערה גדולה, אנו רוצים קודם כל לפתוח ולהתייחס למה זה בכלל עץ גושני? כל עץ שנכתך לחתיכה עבה נקרא עץ גושני, חשוב מאוד לא להתבלבל ולחשוב שאם העץ גדול אז זה סימן שהוא גם חזק, יש עץ גושני חזק אבל לא כולם חזקים, חשוב מאוד להזכיר זאת בהתחלה כי אם אתה מעוניין להתקין עץ גושני בעצמך אתה חייב לקבל הדרכה מקצועית.

מגוון רחב של סגנונות עיצוב לגינה

תוכל לבחור בין שלל רחב של צבעים וסגנונות, יש כאלו שאוהבים את העץ עם הרבה סדקים ויש כאלה שלא אוהבים סדקים כלל. על דבר אחד אין וויכוח, עץ גושני הוא עץ שנמצא בתנופה אדירה ואחוזי המכירה שלו עולים בקצב גבוה, התקנה של פרגולה מעץ גושני תעניק לגינה שלך מראה ייחודי, יוקרתי ושונה.

עץ גושני לבן – הנפוץ ביותר בישראל ובעולם

העץ מיובא מאירופה, ממדינות כמו שווייץ והולנד, מדינות אלו ברוכות בעצים ממשפחת המחטניים אשר מהם מופק בעיקר העץ הגושני, אנחנו הישראלים התאהבנו בעץ הגושני, אם בעל הבית נוטה לבנות פרגולה מעץ ולא פרגולה מאלומיניום או ברזל, המעצב או האדריכל יפנו בראשונה לעץ המדובר.f

 

לקבלת הצעת מחיר משתלמת על פרגולה חייגו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *