מלונה לכלב

מלונה לכלב 

ואם כבר מלונה לכלב אז אנו ממליצים לבנות מעץ

אולי לכלב זה לא ממש משנה אך בכל זאת מדובר בגינה שלכם ואתם רוצים פתרון שהוא גם אסתטי ויפה. מלונה לכלב מעץ משתלבת היטב בחצר שלכם מכיוון שהיא עשויה מחומרים טבעים. לעץ יש יתרונות רבים והוא החומר המועדף עבור מלונה לכלב. מבחינת עיצוב, ניתן לבנות מלונה לכלב בכל צורה שתרצו ובכל גודל שתרצו. 

וכמובן ניתן לצבוע את העץ בכל צבע שתרצו (למרות שרוב האנשים מעדיפים צבעי עץ). ניתן להתאים את עיצוב המלונה לכלב לעיצוב החצר שלכם על מנת ליצור מראה הרמוני. 

העץ הוא חומר ידידותי לסביבה ומומלץ להשתמש בו, זה עדיף בהרבה על מלונות פלסטיק מוכנות. אנו מתמחים בעבודות ברזל ועץ ויכולים לתת לכם פתרון אישי המתאים לצרכים שלכם.

אנו נבנה עבורכם מלונה לכלב מעץ המתאימה לצרכים שלכם. אם זה כלב גדול או קטן, אנו תמיד בונים מלונה אישית המתאימה לכלב ולצרכים של בעליו.

מלונה לכלב מעץ

לעוד דגמים של מלונות מהחנות לחצו כאן

מלונה לכלב מכל הסוגים, המלצות ורכישה של מלונות לכלבים תוצרת ארץ או יבוא חו"ל

מלונה לכלב בחירת בית הכלבים המתאים לחברך עם ארבע רגליים יכולה להיות אתגר, במיוחד אם אתה קונה לראשונה. אם הכלב שלכם אוהב לבלות בחצר, בית כלבים חיצוני יספק לו צל בקיץ ומחסה מפני האלמנטים בחורף. 

אם אתה שוקל בית כלבים מקורה, הדרישות שלך עשויות להיות שונות במקצת. בית מקורה אינו מספק מחסה, אך הוא מציע מיטה מושכת ומושכת או מקום "צ'יל אאוט" עבור הגור שלך.

 אם תרצה ללמוד עוד על בתי כלבים ואיך לבחור נכון, אנא המשך לקרוא. כשתהיה מוכן לבצע רכישה, תמצא כמה מבתי הכלבים הטובים בשוק המוצרים שלנו השוק מציע בתים לכלבים במספר רב של צורות, גדלים וסגנונות. כאמור, מוצרים אלו מתחלקים לשתי קטגוריות כלליות: בתי כלבים חיצוניים ובתי כלבים מקורה. 

התייעצנו עם מאמן חיות המחמד המקצועי ניקול אליס כדי ללמוד עוד על בתי כלבים וכיצד הם יכולים להועיל לך ולחברך הפרוותי הטוב ביותר.

 

בתים לכלבים חיצוניים

זה כנראה הסוג הנפוץ ביותר – ועל מה שרוב האנשים חושבים עליו כשהם שומעים את המונח "בית כלבים". בתי כלבים חיצוניים נוטים להיות מעט קשוחים יותר מאשר עמיתיהם המקורה. אחרי הכל, יש עוד מה לשקול; בתים חיצוניים חייבים להיות עמידים בפני מזג אוויר ועמידים במיוחד. גם הטובים ביותר עם ניקוז ובידוד טובים. אף על פי שהבית מיועד לשימוש חיצוני, ניקול אומרת שהוא עדיין עשוי להזדקק לתחזוקה מסוימת לאורך זמן כדי להחזיק מעמד. לדוגמה, יתכן שיהיה צורך לבצע איטום בתים מעץ לאחר מספר שנים.

 

בתי כלבים מקורים

אלה מעט פחות שכיחים ובעצם מיטות כלבים מרופטות. חלק מהבעלים מעדיפים בית כלבים מקורה על ארגז מכיוון שהראשון אטרקטיבי יותר. (חדר העץ העליז עם נוף, למשל, מקסים ללא ספק.) חלקם בוחרים בבית מקורה מכיוון שהם רוצים משהו דמוי דנה וחטוב (כמו ארגז), אך הם לא רוצים לסגור את הכלב שלהם.

מסיבות מובנות, בתי כלבים מקורים אינם צריכים להיות קשוחים או עמידים כמו עמיתיהם החיצוניים. ניקול אומרת, "בית מקורה אינו מספק מחסה, אך הוא מציע מיטה בטוחה ומושכת או מקום 'צ'יל אאוט' עבור הגור שלך."

 

למה לקנות בית כלבים?

זו שאלה חשובה לשאול את עצמך לפני שתלך הלאה.

  • אולי תרצו לקנות בית כלבים שיגן על כלבכם מפני היסודות. אנחנו לא מציעים שהכלב שלכם צריך לחיות בחוץ. הוא בן משפחה ויש להתייחס אליו ככזה. עם זאת, רוב הכלבים אוהבים את הטבע בחיק הטבע ולא יכולים להספיק להיות בחצר. בית כלבים חיצוני מאפשר לכלבכם לבלות יותר בחוץ ומעניק לו הפוגה מהקור בחורף ומוצל מהשמש בקיץ.
  • אולי תרצו לקנות בית כלבים מכיוון שאתם כל היום בעבודה. אנו לא תומכים בשמירה על הכלב בחוץ כשאת לא בבית. עם זאת, יש אנשים שיש להם דלתות כלבים המאפשרות לגורים שלהם לבוא וללכת כרצונם כשהם אינם. בית כלבים יכול להוות מקום "להסתובב" מצוין עבור כלב שיש לו רסן חופשי של החצר.
  • יתכן שתרצה לעזור לכלבך להרגיש בטוח יותר. במקרה של בתי כלבים מקורים, בעלי רבים בוחרים בהם במקום מיטת כלבים רגילה מכיוון שהם מספקים תחושת ביטחון נוספת. כמו ארגז כלבים – אך ללא דלת – בית כלבים מקורה הוא מקום בטוח כמו מאורה שמספר כלבים אינם יכולים להספיק ממנו. בפרט, כלבים חרדים נהנים מסוג זה של מקלט בטוח.
  • אולי תרצו בית כלבים כי הם נראים טוב. יש משהו "חלום אמריקאי" להפליא בלבעלות על בית עם גדר כלונסאות לבנה ובית כלבים בחצר. ואין שום פסול בהשגת בית כלבים באופן חלקי בגלל האסתטיקה.

 

גורמים שיש לקחת בחשבון

בית כלבים יכול להיות רכישה גדולה למדי, ולכן אתה רוצה לוודא שאתה קונה אחד המושלם לכלבך.

זכור שיקולים אלה בעת בחירתך:

 

חומר

שני חומרים נפוצים לבתים לכלבים הם פלסטיק ועץ. כל אחד מציע יתרונות וחסרונות משלו.

  • אם אתה רוצה בית כלבים עמיד ומתחזק נמוך, פלסטיק הוא החומר המושלם. זה לאורך זמן, קל לניקוי וקל משקל להובלה קלה. לשימוש חיצוני, הנושא העיקרי עם בתי כלבים מפלסטיק הוא שהם דורשים בידוד מתאים למניעת התחממות יתר בקיץ והקפאה בחורף. הם גם פחות אטרקטיביים מבתי כלבים מעץ.
  • עץ הוא חומר קלאסי ואטרקטיבי לבית כלבים שאנשים רבים מעדיפים על פני פלסטיק. למרבה המזל עבור כלבים, הטמפרטורה הפנימית של בית כלבים מעץ משתנה פחות עם שינויי מזג אוויר עונתיים. עם זאת, עץ אינו עמיד כמו פלסטיק. אם אתה רוצה שבית כלבים מעץ יימשך יותר משנתיים בחוץ, עליך להתייחס אליו מדי שנה בלכה או חותם ידידותי לכלבים.

 

גודל

גודל בית הכלבים שאתה זקוק לו תלוי בגודל הכלב שלך. זה צריך להיות מספיק גדול כדי שהכלב שלכם ישכב שטוח עם רגליו וראשו מורחב לחלוטין.

גדול יותר אינו בהכרח טוב יותר – במיוחד אם אתה רוצה בית שיעזור לחברך להרגיש בטוח. בדרך כלל כלבים מתנחמים בחללים צמודים למדי. זכור, זה לא המקום שבו הכלב שלך גר; זו רק מיטה או נקודה בשבילו. זה לא צריך להיות ענק.

 

סגנון

השוק מציע מגוון גדול של סגנונות בית כלבים, וכאן נכנס לטעמכם האישי. אין כאן שום זכות או טעות, אז בחרו מה מושך אתכם!

חלק מבתי הכלבים, כמו ה- Suncast DH250 המומלץ במטריקס למעלה, נראים כמו בית קטן בצורה קלאסית וסנופית. אחרים, כמו Petmate אינדיגו איגלו, מתהדרים בעיצוב יוצא דופן או עכשווי יותר.

סגנונות בית כלבים מקורים יכולים להיות יצירתיים עוד יותר, מכיוון שהם אינם חייבים להיות עמידים בפני מזג אוויר. למשל, חדר העץ העליז עם נוף כולל חלק "בית" למטה עם מדרגות המובילות למיטה מוגבהת ופתוחה.

למרות שאתה צריך לבחור בית כלבים שפונה אליך מבחינה אסתטית, חשוב לא לבחור סגנון על פני חומר. לא משנה מה תבחרו, וודאו שהוא באיכות טובה!

 

גג

מעבר לאסתטיקה, סוג הגג בבית כלבים מקורה הוא לא משמעותי. אולם בית כלבים חיצוני זקוק לגג משופע כך שיורד גשם. בחלק מהבתים החיצוניים יש גג קלאסי בגובה הקומה; אחרים כוללים גג המשופע מעט מקדימה לאחור. שני העיצובים הללו מונעים את בריחתם של מים על הגג – תכונה קריטית.

 

פתח

בדוק את מידות הפתח לפני הקנייה, ומדד את הכלב שלך כדי לוודא שהוא ישתלב בין הממדים האלה. נקיטת צעד זה לפני שאתה מזמין תסייע במניעת טרחה של החזרות מיותרות.

 

ריצוף

כמובן שאתה רוצה שבית הכלבים שלך יהיה אטום למים לחלוטין. אבל אם מים כן מחלחלים פנימה, הם צריכים להיות מסוגלים לצאת החוצה. בתים רבים לכלבים כוללים ריצוף גבוה מעט בחלק האחורי מאשר מקדימה, ומאפשר לחות להתנקז לפי הצורך.

רצוי להעלות מעט את הרצפה של בית כלבים חיצוני מהאדמה. זה מונע את העברת הקור מהאדמה לחיית המחמד שלך בחודשי החורף.

אם אתה משתמש בבית כלבים מקורה מבד, ניקול ממליצה להניח כרית חימום לחיות מחמד ברצפה כדי ליצור מקום נעים וחמים לנוח בו. "חתולים וכלבים כאחד אוהבים מקום חם להתכרבל בו", היא אומרת.

 

בידוד

בידוד נכון עוזר לשמור על פנים הבית חם כשקר בחוץ, והוא עוזר לשמור על קירור של דברים בזמן מזג אוויר חם.

דגם מבודד לחלוטין כמו כלביית הכלבים Petmate אינדיגו איגלו, יסייע לשמור על נוח לכלבך כל השנה.

 

תמחור

כדאי לדעת את העלות הממוצעת של בית כלבים, כדי לוודא שאתה משלם את הסכום הנכון. זול לפעמים יקר.

המחיר בדרך כלל תלוי במותג, בדגם ובגודל. בית כלבים מקורה לכלב קטן יכול לעלות 30$, ואילו בית כלבים חיצוני מהשורה הראשונה לגזע גדול עשוי לעלות $ 400 + .

מניסיוננו, אינך צריך להגיע לקצה הגבוה ביותר של השוק כדי להשיג מוצר איכותי. אתה יכול להשיג בית כלבים נוח, עמיד ואיכותי בפחות מ- 150 $ .

 

עמידות

בית כלבים איכותי אמור להחזיק מעמד 5 עד 10 שנים – ועלול להימשך זמן רב יותר אם תשגיח עליו כראוי.

בתי כלבים מפלסטיק טובים מכיוון שהם בעלי תחזוקה נמוכה, אינם מחזיקים בריחות ויכולים להיות עמידים. עם זאת, ניקול מזהירה כי הם עלולים להפוך שבירים לאחר חשיפה ממושכת לקרח ולחום. כמו כן, הטמפרטורה של הפלסטיק משתנה מאוד בטמפרטורות גבוהות ונמוכות. "יתכן שזה לא משהו שחיית המחמד שלך רוצה להיכנס אליו ביום חם כדי לברוח מהשמש," אומרת ניקול.

בתי כלבים מעץ יכולים להימשך זמן רב במיוחד ולהגן היטב מפני היסודות, אך רק אם תשמרו עליהם. בדומה לגדר או לסככה, עליכם מדי פעם לטפל בעץ בכתם, לכה או איטום אטום למים. כל מוצר בו אתה משתמש חייב להיות ידידותי לכלבים ולא רעיל. באופן כללי, אם מוצר בטוח לילדים, הוא צריך להיות גם בטוח לכלבים.

זכרו שלשהות בבית כלבים זהה לא להיות בצל, שכן הפנים יכולים להיות די חמים או קרים, תלוי במזג האוויר.

 

שאלות נפוצות

ש. מדוע עלי לקנות לכלב שלי בית כלבים?

א . בית כלבים אינו חיוני לכל חיות המחמד. אבל עבור כמה חברים פרוותיים, זה אידיאלי. אם הגור שלך אוהב לבלות הרבה בחוץ בכל מיני מזג אוויר, בית כלבים חיצוני מספק מחסה. אם הכלב שלכם חרד או מרגיש בטוח יותר בחללים קטנים, בית כלבים מקורה יכול להיות מקום השינה המושלם עבורו.

ש. האם בית כלבים זה לשימוש פנימי או חיצוני?

ת. לפעמים זה יכול להיות קשה לדעת אם בית מסוים מיועד לשימוש פנים או חיצוני. כמובן, אין כל חוק נגד שימוש בבית כלבים חיצוני בתוך הבית (אם כי יתכן שהוא יתר על המידה), אך בית כלבים מקורה לא יהיה עמיד מספיק לשימוש חיצוני.

בתים לכלבים חיצוניים נוטים להיות אטומים למים, מבודדים ומורמים מהאדמה. רובם עשויים עץ או פלסטיק. בתי כלבים מקורים לא באמת צריכים להיות מוגדלים, אטומים למים או מבודדים. בנוסף לעץ ופלסטיק, תוכלו למצוא כמה בתי כלבים מקורים מבד.

ש. האם כלב צריך לחיות בחוץ בבית כלבים?

ת: לא, ממש לא. בעוד שכמה כלבים עובדים גרים בחוץ במלונות מאובטחות לחלוטין עם כלבים אחרים, המקום המתאים לחיות מחמד משפחתית הוא בבית, עם שאר בני המשפחה. כלבים אוהבים להיות עם שאר ה"חבילה "שלהם והם ירגישו מבודדים ולא אומללים לחיות בחוץ. שלא לדבר, יש כל מיני סכנות לכלב בחוץ בלבד. בתי כלבים מעוצבים כמקלט ומקום נעים לכלב להסתובב בזמן שהם בחצר, לא כבית במשרה מלאה או מקום לינה של לילה לכלב.

ש. באיזה גודל בית כלבים אני צריך?

ת. זה תלוי בגודל הכלב שלך. מרבית בתי הכלבים משווקים כקטנים, בינוניים, גדולים, אקסטרה גדולים וכן הלאה. יש יצרנים המציעים איזה גודל מתאים לגזעים. עם זאת, כדי להיות בטוחים לחלוטין שכלבך יתאים, יש למדוד את גובהו ואורכו של הכלב שלך והשווה את מידותיו לאלו של הבית כלב.

נלקח מתוך אתר אמאזון למעבר למאמר המקורי לחצו כאן 

מלונות לכלבים

מלונות לכלבים מעץ מלא בנגיעות אישיות, כל מלונה בצבע

מלונה לכלב

מלונה לכלב בכל מידה ועיצוב אפשרי, נשמח לעצב לכם מלונה מותאמת לצרכים שלכם…

מלונה לכלב מעץ

מלונה מעץ לכלב עדיפה על כל מלונה אחרת מבחינת עמידות ועיצוב…

מצא את העיצוב המדויק שאתה צריך

אנו נשמח לייצר כל מלונה בעיצוב העולה על דעתכם


צור קשר