לעצב את המטבח שלך – טיפים יעילים

עיצוב המטבח האולטימטיבי שלך צריכה להיות חוויה מתגמלת . לאחר שתאסוף רעיונות למטבח שלך ממגוון רחב של מקורות , הכיף מתחיל כשאתה מתחיל לשלב למעשה את כל רעיונות העיצוב השונים לכדי תמונה ברורה של המטבח המושלם שלך. זה הזמן לבקש סיוע ממומחה שעוסק בעיצוב מטבחים , שיכול לעבוד על תהליך העיצוב ביחד איתך. המקום להתחיל בעת עיצוב המטבח החלומי שלך הוא עם תרשים תלת ממדי של חלל המטבח שלך. על פיסת נייר גדולה גרף, יש לצייר את קווי המתאר של חלל המטבח, כולל את כל הדלתות וכל החלונות שיש לך בתוך הסביבה שבה אתה מעצב את המטבח שלך . סמן את המיקום המדוייק של הצנרת ואספקת החשמל. באפשרותך להעביר צנרתו נקודות אספקת חשמל במקומות אחרים , אבל זה כרוך ביותר זמן וכסף ,וזה תמיד יותר קל להשתמש בתשתית הקיימת לעיצוב שלך אם אפשר.

המיקום של אזור העבודה והבישול שלך צריך להיות הצעד הבא בשיפוץ המטבח שלך. הכיור, משטח הבישול והמקרר צריכים להיות ממוקמים בהישג יד של כל אחד אחר כדי לאפשר למטבח שלך לעבוד בצורה חלקה. הנה, שוב מקום שבו מעצב מטבח מנוסה יכול להיות שותף בעל ערך בעיצוב של המטבח שלך. יש להם את הניסיון לדעת מה כן ומה לא יעבוד ביעילות,והם יכולים למנוע ממך לגמור עם מטבח שאינו עונה על צרכיך . מעצב מטבח טוב ידע אם המטבח שלך יעבוד טוב יותר עם ​​מזנון או בלי מזנון , או ביחד עם עגלת מטלטלין או שום דבר בכלל. אלה הם פריטי עיצוב שצריך להיות מטופלים בשלב מוקדם בתהליך,ולהפוך את כל תהליך העיצוב מוצלח, מאשר לעוגמת נפש אחת גדולה.

השלב הבא הוא פריסת ארונות המטבח שלך . ארונות סטנדרטיים מגיעים ברוחב של רבע מטר, כך שאתה יכול להשתמש בם כמעט בכל פריסת מטבח. הנה עוד תחום שבו מעצב מטבח מנוסה יכול לחסוך לך הרבה זמן ותסכול. לאחר פריסת המטבח הבסיסית,המעצב יכול לסייע לך לכלול את הפריטים שבאמת גורמים למטבח להיראות טוב . מה דעתך על "רכבת צלחות" או מדפי קצה פתוחים להוספה ? האם מתלה יין מתאים בעיצוב המטבח שלך ? מה עם וילונות יוקרתיים? אלו הם הפרטים הקטנים , שייתכן שלא תחשוב עליהם לבד, שהופכים כל מטבח למיוחד.

קשירת המטבח כולו יחד תתבצע בעת בחירת השיש שלך . יש לך אפשרויות רבות של חומרים , צבעים ומרקמים לבחירה כך שהחלטה זו יכולה להיות מרתיעה למדי. מעצב המטבח שלך יוכל למיין את כל האפשרויות ,ולעזור לך למשוך כל פריט עיצוב במטבח שלך ליחידה מגובשת. בזמן שאתה מחליט על התכונות של המטבח שלך,המעצב יכול לבצע שינויים במחשב שלו או שלה, כדי להראות לך בדיוק מה תיהיה ההשפעה של שינויי העיצוב ייך יראה המטבח המוגמר. אולי שני פריטי עיצוב גדולים ומדהימים לא יכולים לעבוד טוב ביחד כי הם גונבים את הפוקוס אחד לשני ומפריעים לנגישות? אם לא תראה זאת על המחשב, זה יכול להיות מאוחר מדי כשתגלה שזה לא מתאים!

תהליך העיצוב של המטבח החדש שלך צריך להיות כיף ומהנה עבורך. תנקוט גישה חיובית ותחושה של הרפתקה לתוך התהליך , היה פתוח להצעות ,וביחד, אתה ומעצב המטבח שלך תיהיו מסוגלים לעצב מטבח שתיהיה גאה להשתמש בו!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *