טיפים ליצירת פינת זולה באירועים

שילוב של פינת זולה באירועים בין אם הם מתקיימים בגן אירועים או במקום שאנחנו בחרנו בעצמנו, כמו חוף ים או חורשה או אפילו גינת הבית, מאפשר לאורחים שלנו להנות מהרגשה פחות רשמית ויותר מחממת. לכן יותר ויותר מארגני אירועים ומעצבי אירועים מציבים פינת זולה אחת או יותר בתוך חלל האירוע, פינת ישיבה שכזו מאפשרת לאורחים לשבת ביחד, ליצור שיחה אינטימית גם במרכז אירוע עמוס באנשים ולא להתחייב לכיסאות הקשים סביב השולחנות או לשיחה בעמידה. איך יוצרים את פינת זולה באירועים שהיא נוחה ונעימה? הנה כמה טיפים עבורכם.

בחירת פינת זולה לאירוע

כאשר אנחנו מתכננים אירוע ורוצים לשלב בעיצוב פינת זולה כדאי לנו לפנות קודם כל לספק ריהוט גן איכותי ומקצועי. אצל ספקים נחשבים בתחום נוכל למצוא ריהוט גן במגוון רחב של עיצובים וכך ליצור פינת זולה אינדיבידואלית. הסוד לבחירת פינת זולה מתאימה לאירוע היא לבחור כמה סוגים של ריהוט שישתלבו זה בזה בצורה נוחה ושיוכלו ליצור פינה אינטימית מספיק עבור אורחים לשוחח ולהכיר זה את זה מבלי שיצטרכו לצעוק או לסמן אחד לשני מעבר לשולחן. הפינה צריכה להיות קטנה ואינטימית ולכלול ריהוט נוח שיגרום לאנשים להרגיש רגועים.

שילוב צבעים מתאים לאירוע

עיצוב אירועים כולל בין היתר בחירה של מספר צבעים או גוונים שישלטו בכל עיצוב חלל האירוע. גם כאשר אנחנו מציעים פינת זולה באירועים אנחנו צריכים להתייחס לנתון הזה. ספקי ריהוט גן יוכלו להרכיב עבורנו פינת זולה מושלמת בצבעי האירוע – עם ריפוד בצבעים המתאימים, עץ בגוון דומה לריהוט השולחנות והכסאות של האירוע או פופים צבעוניים שגווניהם תואמים את הצבע השולט באירוע כולו. כך נוכל לשלב פינת זולה באירועים שלנו וליצור מראה הומוגני ככל האפשר.

השכרת פינות זולה

ישנם ספקי ריהוט גן שיאפשרו לנו לשכור פינת זולה ולשלב אותה באירוע שלנו מבלי לרכוש אותה במחיר מלא. במקרה זה עלינו להתחייב מראש כי אנחנו שומרים על מצבו של הריהוט במצב תקין. במידה ואנחנו מעצבים אירוע בתוך גן אירועים, כדאי לשאול את בעלי הגן האם יש להם פינת זולה שניתנת לשילוב בתוך חלל האירוע ואנחנו נוכל להוסיף לה כריות צבעוניות או אביזרים שיתנו מראה מעוצב יותר שישתלב בתוך האירוע האינדיבידואלי שאנחנו מעצבים. כך נוכל לחסוך קנייה של פינת זולה לאירוע אחד.

פינה קסומה לתחושה נינוחה באירוע

פינת זולה יכולה לאפשר לנו ליצור מתחם אירוח נעים וקטן ואפילו מספר תחנות אירוח קטנות בשטח האירוע הגדול. אנחנו זוכים להעניק לאורחים שלנו את האפשרות לשבת במקום נוח ונעים, ליצור שיחה קולחת מבלי לצעוק, לסמן בידיים מרחוק או לעבור מכסא לכסא. התחושה הנינוחה הזו הופכת את האירוע לחברתי יותר וכך למהנה יותר עבור האורחים שלנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *