התקנת דק עץ בגינה

דק עץ 

לאחרונה, הפכה החצר לחלק בלתי נפרד מהמרחב הביתי. על אף שהיא ממוקמת מחוץ לבית ולמרות שישנם ימים בהם אנחנו לא מספיקים ליהנות ממנה כלל, החצר ממשיכה, במידה רבה, את הקו שבו עוצב הבית, ולכן היא מהווה חלק בלתי נפרד ממנו. אם אתם רוצים להשקיע בחצר כדי

לשדרג אותה בפרט ואת הבית בכלל מבחינה עיצובית, כדאי שתשמעו כמה מילים על הנפלאות של התקנת דקים בחצר.

התקנת דקים בגינה- מדוע מדובר באופציה כל כך אטרקטיבית?

התקנת דקים בחצר היא קודם כל פרקטית. דקים, למי שעדיין לא שמע את המילה, הם מעין "מדרכות" עץ מעוצבות העשויות לרוב מעץ טבעי או מעץ סינטטי, והמשמשות לריצוף חצרות.

הדקים יוצרים בחצר משטח אחיד לצעוד עליו, ללא מהמורות, שבדרך כלל קיימות בכל חצר. כך, דקים תורמים לתחושת הנוחיות של דיירי הבית בחצר, ומאפשרים להם ליהנות ממנה אף יותר.

מעבר לכך, ועדיין במישור הפרקטי, התקנת דקים בגינה תורמת למאמץ האקולוגי על-ידי החסכון במים. גינה סטנדרטית, המכוסה דשא, מצריכה השקייה מספר פעמים בשבוע, פעולה המבזבזת כמות רבה של מים.

מאחר שמים הם משאב יקר בישראל, ניטיב לעשות אם נפתח "משמעת מים" ונתרום את החלק הקטן שלנו בשיפור מצב המים בישראל. התקנת דקים מאפשרת לנו לעשות זאת.

על היתרונות העיצוביים שבהתקנת דק בגינה

מעבר למישור הפרקטי, התקנת דקים בגינה היא בעלת חשיבות עיצובית. המראה של משטח עץ בגינה יהפוך אותה לאלגנטית ויוקרתית יותר, כך שהיא תוכל עד מהרה להפוך למקום התכנסות של חברים ובני משפחה בחגים ובשבתות.

לקבלת פרטים על התקנת דק עץ חייגו 050-377-7817, חברת אל גליל אומנות עץ וברזל