גדר לגינה

גדר לגינה בעיצוב ייחודי

גדר לגינה בעיצוב ייחודי

מעוניין להקים גדר סביב הגינה שלך?

רוצה לדעת באיזה סוגי עץ הכי כדאי לך להשתמש?

זאת ועוד, מחפש בעל מקצוע מקצועי?


גדר היא חלק משמעותי בתכנון נכון של גינה, בעלי גינות רבים נוטים להתייחס לגדר כחלק לא כך כך משמעותי ובתום העבודה הם מבינים שזאת הייתה טעות. אנו מקווים שתעשה את הבחירה הנכונה ולאחר שהשקעת זמן וכסף רב, תקבל את גינת החלומות שלך.

 

סוגי גדרות – מהם האפשרויות שלך

גדר ניתן לבנות בשלל סוגי עץ, לדוגמא: גדר מעץ איפאה, גדר מעץ אורן, גדר מאלומיניום וגדר מפלסטיק. נתחיל קודם כל אם היתרונות שגדר מספקת לגינה שלך ואז ניתן סקירה על סוגי הגדרות הנמכרים ביותר.

גדר לגינה תגן טוב יותר על ביתך מפני פולשים גדר מושקעת מעלה את ערך הבית שלך הגדרות שברשותנו יתנו תחושה יוקרתית לגינה שלך הגינה שלך לא תהיה חשופה לעוברים ושבים

 

סוגי גדרות המבוקשים ביותר

גדר מעץ לגינה – השימוש בדרך כלל יהיה בעץ מסוג אורן או איפאה. גדר לגינה משתלבת מעולה עם המתחרה החדש- דק סינטטי. הדק סינטטי נחשב לטוב ועמיד יותר מפני שהטיפול בו קל יותר. גדר לגינה היא בדרך כלל חשופה מאוד לשמש וצריך לדאוג לטפל בה יותר, אולם קרני השמש אינן משפיעות על דק סינטטי ורוב החברות מספקות אחריות של 25 שנה עם דק זה.

 

גדר אלומיניום

רבים נוטים לוותר על רכישה של גדר אלומיניום מפני שהם חוששים מהמחיר. חשש זה נגרם מחוסר ידע. מחיר גדר מאלומיניום הוא בדרך כלל זהה לסוגים אחרים של גדרות איכותיים אחרים שעשויים מעץ. כמובן שיכול להיות הבדל במחיר אם מדובר בגדר יוצאת דופן אך אנו מייעצים לך לבדוק את שלל האפשרויות.

 

גדרות – מחיר

גם בתחום הגדרות, אף פעם לא תוכל לקבל הצעת מחיר אמיתית עוד לפני שסיפקת נתונים אודות הגובה והאורך הרצויים לך, ישנם שיקולים נוספים שאמורים להילקח החשבון כך שכדאי לך מאוד שנציג מקצועי יגיע לשטח כדי לקחת מידות מדויקות.

לקבלת ייעוץ או הצעת מחיר חייגו 050-377-7817

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *