ארונות קיר

ארונות מיועדים לשלב נוחות ופתרונות חכמים לצרכי אחסון, עם אופי ואווירה אשר ישלימו את התפיסה העיצובית בחלל. בין אם מדובר בארונות לחדרי שינה, מטבחים או חדרי ילדים, ובין אם בפתרונות אחסון לחדרי עבודה או חדרי ארונות, הרי שכיום מאפיינים את הפריטים הדקורטיביים תכנון והתאמה אישית, חלוקה פנימית לניצול מקסימאלי של החלל, טכניקות מתקדמות ליצירת אטימות מרבית, מנגנונים לסגירה שקטה ועוד.

דלתות הארון עשויות מעץ איכותי, או ציפוי פורמייקה בגימור מבריק או מאט. בנוסף עלה בשנים האחרונות הביקוש לדלתות מזכוכית מחוסמת למניעת שבירה, במבחר צבעים וטקסטורות מיוחדות.

ארונות לחדרי שינה וחדרי ילדים נהנים כיום ממבחר רחב של סגנונות, החל מהמראה הנקי והבתולי בצבעי לבן ושמנת, סגנונות כפריים מעץ, המשדרים נועם וחום, ארונות קיר מותאמים אישית ועד לארונות המשלבים קנטים מאלומיניום ליצירת מראה הייטקיסטי, צעיר ודינאמי.

טכניקות חדשניות בתחום ההדפסים יאפשרו לכם כיום להזמין את דלתות הארון כאשר עליהן מודפסות טקסטורות בסגנון האהוב עליכם, בין אם מדובר בנופי ים דוממים, פרחים או שיבולים, או אפילו הדפסה מקורית של צילום אישי שלכם או של הילד, אשר תוטבע באופן מושלם על דלתות הארון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *