Explore our expert

Graphic Design

For Creative Thinkers

שירות גרפי למיתוג העסק

העולם הגרפי הינו עולם מגוון ביותר ממדיה לדפוס ועד למדיה אנימטיבית.

בעבודתנו אנו מקפידים לשלב בין המדיות השונות ולהעמיק את ידיעותינו בתחומים השונים, כדי שנוכל לתת מענה רחב ועשיר ללקוחותינו.

מיתוג חברה הוא תהליך מובנה, המבוסס על תקשורת ישירה ושוטפת עם הלקוח ומהווה בסיס הכרחי ליצירת המותג, צבעי החברה, הזהות הרעיונית שלה, הפונטים המייחדים אותה והצורה העיצובית המאפיינת אותה בלבד. חשיבות רבה ניתנת לעקביות בשימוש במוטיבים הגרפיים, הנגזרים מקונספט העיצוב של החברה ובאופן ההטמעה שלו בכל קמפיין שיווקי, תערוכה או פרזנטציה.

העקביות הזו חשובה מאוד ליישום ייחודה של החברה והמראה שלה. כך שלמעשה כל פריט גרפי הינו חלק בלתי נפרד מהמראה הכללי ולא יחרוג ממנו.

., לפיכך מומלץ בחום, ליצור קשר טלפוני כדי לקבל יותר פרטים על השירות המותאם לך כחברה ויעניק לך את המראה המקצועי המייחד אותו

עיצוב אתרים

עיצוב אתר החברה מחייב איסוף חומרים ויז'ואלים לצד עריכת טקסט וכתיבה שיווקית מתאימה לכל חלק וחלק באתר. איפיון האתר הינו שלב ראשון והכרחי שיחסוך המון עבודה וזמן אם יעשה בצורה מסודרת שלב אחר שלב, ויאיץ בצורה ניכרת את העבודה עצמה.

עיצובים שונים למוצרים

מוצר ממותג הנושא את האלמנטים הגרפיים של החברה אותה הוא מייצג הוא מעין פרסומת מהלכת, היכן שימצא יעורר עניין בחברה אותה הוא ממתג, יעביר את המסר המתבקש, מדובר בחברה רצינית, מקצועית המכבדת את עצמה ואת מוצריה. יעמיק אצל הלקוח הפוטנציאלי את האמינות שלה כחברה שיש לה בידול וייחודיות.

עיצוב לוגו

לוגו חייב לייצג את החברה בקווים פשוטים, תוך שימוש בסמלים מוכרים מאותו עולם תוכן בו עוסקת החברה. הלוגו חייב להיות נקי ונהיר ממבט ראשון ועם זאת לעורר עניין אצל המתבונן. לוגו שנחרט בזיכרון לאורך זמן בשל ייחודו והאופן בו הוא מעביר את המסר /זהות החברה.

עיצוב באנרים

הבאנר הוא מעין פתיון שמשחררים לרחבי הרשת. ככזה הוא חייב לבלוט ב"ים" האינפורמציה המציף את העין. באנר שאינו נמצא מעניין "לא יעשה את העבודה" ולא יניע את הקהל הפוטנציאלי לדף הנחיתה או לאתר שלך. לכן כל פרט בו משמעותי ומחייב חשיבה שיווקית מתאימה

עיצוב בתני תערוכה

עיצוב מלא של ביתן התערוכה על כל מוצריו הנילווים.הטמעת הזהות המיוחדת של החברה בכל האלמנטים השיווקיים של הביתן מחייבת תכנון נכון של כל החומרים שמיועדים לתערוכה כל החומרים כולם יעוצבו בשפה אחידה שתראה למרחוק מושכת, מיוחדת ובעלת מראה עדכני.

עיצוב ברושורים

עיצוב הברושור מחייב עריכה טקסטואלית לצד עריכת התמונות הרלוונטיות. לגודל הברושור ישנה חשיבות גבוהה בעריכת המוצר וכן אם המוצר יופק לדפוס או לאינטרנט כל אלה משפיעים מאוד על צורת העריכה והאיפיון של המוצר הסופי.

עיצוב מצגות

עיצוב מצגת החברה לשימוש כל אנשי החברה מחייב הטמעת כל האלמנטים המייחדים את המותג מראה אחיד ומוגדר תוך שימוש בצבעי הלוגו הכותרות והתמונותאיורים התואמים את המותג.

 

Branding & Identity Design

6am is specializing in the design of corporate identities and brand images. Working internationally with both private and publicly funded companies and organizations. We provide a full design service ensuring the work undertaken on branding and identity is used to best effect.

We understand our client's brand inside out and create user experiences across mediums – Brand Design, Web.

We love asking questions, challenging accepted explanations and inferring possible new worlds.

We work on a broad range of assignments, from development of brand identity systems or new service concepts to orchestration of complex design projects for print, screen, products and environments.

An effective brand design is also never static; instead a company’s brand should evolve as the company evolves. This may mean modernizing the visual image from time to time in terms of logo, tagline, typography, color palette, design, etc., but still staying close to the heart of the brand and what it stands for.

Our services

Branding: atmosphere, logo, typography, colors, patterns, graphics, drawings, icons, pictogram

Print products: business cards, brochures, flyers, booklets, magazines, calendars, paper etc..

Indoor/Outdoor: interior, wall murals

Web: website design, user interface

Photography: product, industrial, public relations, executive portraits, location photography and website photography

Branding

atmosphere, logo, typography, colors, patterns, graphics, drawings, icons, pictogram

Print products

business cards, brochures, flyers, booklets, magazines, calendars, paper etc

Web Services

website design, user interface, SEO, internet marketing

Explore our expert

Fully dedicated to the best solutions.