כיום, בשנת 2020, אתר מהווה מראה של העסק שלך בעולם האינטרנט. השקעה באתר הינה כמו השקעה בנראות

החנות או השקעה בקשרי הלקוחות שלך

אותו ייצוג מאפיין את העסק “בשלט רחוק” ובונה לך- כבעל עסק, תדמית בנישת האינטרנט.

כקונה- לא ראיתי את החנות ולא את בעל העסק, אבל מהאתר ומהרוח שלו עליי להבין את אופי העסק, רוח הבעלים, עיסוקו, והאם אני מוכנה להיות “קונה” של אותו אתר, של אותו עסק?

עיצוב אתר אינטרנט

אנו מעצבים עבורך אתר תדמיתי עם אלמנטים עיצוביים יחודיים, לעיתים בשילוב צילום חומרים מקוריים שלנו, ותמיד- לשביעות רצונך

האתר נבנה תוך יחס אישי אליך, וזמינות תמידית לכל שאלה ובקשה

בניית אתר

באתר תדמיתי חשוב הן העיצוב והן בניית האתר, שתהיה מקצועית וברמה גבוהה. אנו מתאימים את אתרך לכל סוגי הדפדפנים, ניתן להוסיף אלמנטים שישדרגו את אתרך- כגון-

צ’אט בסקייפ, הכנסת מספר רב של סרטוני וידאו לאתר, ספר אורחים בו לקוחות מרוצים משאירים חתימה, הופעת לוח שנה באתר דרכו יכולים הגולשים והלקוחות להתעדכן בלו”ז שלך, ועוד.

כמו כן, חברתנו מציעה בניית אתרים תדמיתיים בוורדפרס,  אשר נותנים דגש על התדמית העיצובית של העסק והתכנים בהם אינם ברי שינוי.

מעבר להתקדמות הטכנולוגית המהירה, אתר תדמיתי משמעותי כיום כי הוא פותח בפני בעל העסק קהל לקוחות רחב בהרבה מאשר קהל המרוכז פיזית ליד העסק.

אתר אינטרנט משלים תדמית של כל עסק. הוא יכול לייצג כל תדמית שבעליו יחפצו- יוקרתי, חם, אתר בעל אלמנטים הממחישים את המקצוע של בעל העסק, ובכך משלים בעצם בעל העסק רובד נוסף בתדמית העסק שלו. עסק שהשקיע במשרד, בעובדים, במדים ויצר תדמית מסוימת- ישלים אותה עם אתר אינטרנט תדמיתי.

כל עסק, בין אם חנות תכשיטים, אינסטלטור, מספרה או אדריכלית עיצוב פנים, צריך אתר שייצג אותו בנישת האינטרנט.


אנו דואגים עבורכם לאתר המייצג אתכם בצורה הטובה ביותר אשר יותיר אתכם שבעי רצון ויביא אליכם קהל לקוחות חדש.

לקבלת הצעת מחיר לבניית אתר תדמיתי

Tags:

Leave a Reply

We offer professional web design services at affordable rates to help your business attract more visitors and keep them on your site!

Our web design company specializes in the professional creation of unique sites. Our team constantly monitors the emergence of new technologies that we are not afraid to implement in web projects, making them modern and high-tech

אנו מציעים שירותי עיצוב אתרים מקצועיים במחירים סבירים כדי לסייע לעסק שלך למשוך יותר מבקרים ולשמור אותם באתר שלך!

חברת העיצוב שלנו מתמחה ביצירה מקצועית של אתרים ייחודיים. הצוות שלנו מנטר כל הזמן את הופעתה של טכנולוגיות חדשות שאנחנו לא מפחדים ליישם בפרויקטי אינטרנט, מה שהופך אותם למודרניים ולהייטק

Copyright © 2020  6am Web Design

בניית אתרים                            קידום אתרים

© 2019 All rights reserved. Developed By 6am Web Design