חנות וירטואלית היא דוגמא לאתר בעל מערכת ניהול תוכן הניתן לשליטה מלאה ועריכה בכל זמן על ידי בעל החנות.
חנות וירטואלית, מציגה למעשה מוצרים בצורה וירטואלית ומאפשרת לגולש לבצע קניה ישירה מהאתר, ללא גורם אנושי מתווך, באמצעות תוכנת סליקה. בכל חנות וירטואלית יופיע מחיר המוצר ליד תמונתו, כשלצידם תאור קצר של המוצר, תכונותיו והוראות הפעלה או הרכבה, אם נדרשות .

את המחירים, התמונות וכל טקסט המופיע באתר ניתן לערוך באמצעות מערכת ניהול תוכן שלPicAsite.


קיימים יתרונות רבים בחנות וירטואלית:

* אתם מגדילים את קהל הלקוחות שלכם. בעזרת החנות הוירטואלית אתם מרויחים קונים במרחק גאוגרפי גדול מכם, אפילו מעבר לים. לדוגמא- חנות וירטואלית Buy24.

* חנות וירטואלית אינה מוגבלת בשעות או בימי פתיחה. היא נותנת שירותי מכירה במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ובנוסף ניתן לבצע קניות און-ליין במערכת סליקה מאובטחת היטב.

* בהקמת חנות וירטואלית יש חסכון גדול במשאבים כדוגמת כוח אדם והשכרת מבנה.

* שיווק חנות וירטואלית ישלח שלוחותיו למקומות רבים ולא מקומיים, ובכך יגדיל את מעגל הקונים.


לחץ לקבלת הצעת מחיר לבניית חנות וירטואלית

Tags:

Leave a Reply

We offer professional web design services at affordable rates to help your business attract more visitors and keep them on your site!

Our web design company specializes in the professional creation of unique sites. Our team constantly monitors the emergence of new technologies that we are not afraid to implement in web projects, making them modern and high-tech

אנו מציעים שירותי עיצוב אתרים מקצועיים במחירים סבירים כדי לסייע לעסק שלך למשוך יותר מבקרים ולשמור אותם באתר שלך!

חברת העיצוב שלנו מתמחה ביצירה מקצועית של אתרים ייחודיים. הצוות שלנו מנטר כל הזמן את הופעתה של טכנולוגיות חדשות שאנחנו לא מפחדים ליישם בפרויקטי אינטרנט, מה שהופך אותם למודרניים ולהייטק

Copyright © 2020  6am Web Design

בניית אתרים                            קידום אתרים

© 2019 All rights reserved. Developed By 6am Web Design