גדר לגינה

שילוב גדרות בגינה

על היתרונות שבשילוב גדרות בגינה

גדרות הפכו לאלמנט המשולב יותר ויותר בחצרות ובגינות.

אם השכנים שלכם כבר התקינו גדרות בגינה, ואם אתם מתלבטים האם לעשות זאת גם כן, מאמר זה יספק לכם את כל האינפורמציה שתאפשר לכם לקבל החלטה נכונה.

גדר בגינה לפרטיות ולתחושת ביטחון רבה יותר

לגדרות בגינה יש חשיבות בשני מישורים: הפונקציונאלי והעיצובי.

קודם כל ולפני הכל, גדר מספקת הגנה לבני הבית. הבית שלנו אמור להיות המבצר שלנו, המקום בו אנחנו חשים מוגנים ובטוחים, והמרחב שבו אין לנו סיבה לחשוש מסכנה האורבת לפתחינו.

כדי לשדרג את מידת הבטיחות של דיירים בביתם, ניתן להתקין גדרות, שיוצרות מעין חציצה או הפרדה בין השטח שלנו לשטחי השכנים, כך שלמי שאינו רצוי בשטחינו יהיה קשה מאוד להיכנס אליו. כמו כן, גדר בגינה מספקת פרטיות, בייחוד אם היא בנוייה באופן אטום, כך שלא ניתן לראות את המתרחש בחצר שלנו, וכך שאיננו יכולים לצפות על המתרחש בחוץ. 

התקנת גדר לפרטיות ולהסתרה רלוונטיות אף יותר בשכונות צפופות, בהן בתים ממוקמים בסמוך מאוד זה לזה, והיא מאפשרת לנו ליהנות מאינטימיות ושקט בפינה האישית שלנו.

התקנת גדרות בחצר תוסיף לה סטייל וחן

לצד ההיבטים הפונקציונאליים של הגדר, יש לה גם יתרונות עיצוביים.

בין אם הגדר תהיה עשויה מעץ, ממתכת, מאבן או מברזל- היא תהפוך עד מהרה לאלמנט עיצובי בגינה, שימשוך תשומת לב, ויוסיף לגינה טאצ' וסטייל.

כדי להשיג את המטרה העיצובית הזו, יש כמובן לתכנן מראש כיצד תיראה הגדר, ולעצב אותה באופן מיוחד, כך שהיא תיראה חיננית ונעימה יותר.

לקבלת פרטים על גדר לגינה חייגו 050-377-7817 , אל גליל אומנות עץ וברזל