שולחנות מעוצבים – עץ וברזל

שולחנות

השולחן הוא רהיט נפוץ ועתיק ביותר, המשמש להנחת חפצים שונים. צורתו העיקרית הינה משטח חלק עליו ניתן להניח דברים, המוגבה ומיוצב באמצאות רגליים.
שולחנות מעוצבים עשויים מחומרים שונים ומגוונים כמו עץ מלא, נירוסטה מתכתית, חומרים פלאסטיים המעניקים מראה צעיר וכמו כן ניתן למצוא שולחנות מזכוכית בעיבודים מודרניים.
מגוון הגדלים והצורות של השולחנות השונים הוא מאד גדול .

השולחן הוא פריט ריהוט שבמשך השנים עבר שינויים רבים. העיצוב, שיטת הגימור והעיבוד שלו מאד השתכללו והשתנו. שולחנות ביתיים לא חייבים להיות סטנדרטיים ואחידים .
כיום בבית, במשרד ובכלל בכל מקום מתאימים את עיצוב הפריט לרעיון של המקום אותו אנו מרהטים ומתאימים אותו באופן אישי וספציפי.
חשוב מאד שההתאמה תעשה בשילוב עם החומרים הנכונים לחלל אותו אנו מעוניינים למלא.

שולחנות לחדרי עבודה ומשרדים חייבים להיות קודם כל נוחים לישיבה ממושכת ואמורים להכיל בתוכם פתרונות אחסון.
שולחנות המיועדים לפינות אוכל או מטבחים צריכים להיות מתוכננים באופן שיתאים לצרכי המשפחה כמו כן שיתאים לשאר רהיטי הבית. השימוש בשולחן מצריך בדרך כלל ישיבה על כסא, ליד השולחן. אולם ישיבה ממושכת עלולה לגרום לבעיות גב, כתף ועוד. לכן מומלץ לכל אדם אשר נאלץ לשבת ממושכות במשך היום – תלמיד, איש מחשבים או סופר – להתאים את עמדת הישיבה שלו.

נוסף לצרכים הבריאותיים, ישנם גם שיקולים כלכליים בבחירת שולחן מתאים. שולחן הינו רהיט הנמצא בשימוש אינטנסיבי, אם לצורך אכילה, או לצורך משרדי ואם לצרכים נוספים. על כן הוא עלול להתבלות במהירות. ולכן ישנה חשיבות בבחירת שולחנות העשויים מחומרים איכותיים על מנת שחזותם לא תיפגע תוך זמן קצר וניתן יהיה לתחזק ולשמר את הפריט באופן קבוע ויציב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *