פיתוח אתרים

6am פיתוח האינטרנט יכול לקחת על כל פרויקט החל לפתח דף אחד סטטי ליישומי אינטרנט מורכבים מבוססי אינטרנט או עסקים אלקטרוניים.

התאמה אישית של תוכנת קוד פתוח

יישומי קוד פתוח הם דרך טובה יותר ליישם פתרונות בטווח קצר של זמן, אולם פתרונות קוד פתוח לא יהיו מתאימים באופן מושלם לכל הצרכים העסקיים שלך ישירות “מחוץ לקופסה”. עם מגוון רחב של מומחיות בעולם הקוד הפתוח, הצוות ב-6am יכול לסייע בהתאמה אישית של מוצרים שונים כדי להתאים את הצרכים שלך על ידי יצירת/עיצוב תבניות, הוספת מודולים מותאמים אישית או שינוי פונקציונליות הליבה במוצר.

קידום אתרים & אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO)

בתהליך אופטימיזציה של מנוע החיפוש (SEO), 6am לשפר את עוצמת הקול ואת איכות התנועה לאתר האינטרנט שלך ממנועי החיפוש באמצעות “טבעי” או בלתי משולם (“אורגני”) תוצאות החיפוש. 6am מציע גם שיווק במנועי חיפוש (SEM) אשר עוסק הכללה בתשלום. השירות שלנו עשוי למקד סוגים שונים של חיפוש, כולל חיפוש תמונות, חיפוש מקומי, חיפוש וידאו ומנועי חיפוש אנכיים ספציפיים לתעשייה.

תחזוקת אתר אינטרנט

הירשמו לתוכנית תחזוקת אתר אינטרנט ותהנו מ:

  • . היענות מובטחת
  • עבודות חירום באותו יום
  • גיבויי אתר רגילים
  • עדכוני תחזוקה יומיים לאתר

תוכנית תחזוקה מעניקה לך שקט נפשי בידיעה שהאתר שלך נמצא בידיים טובות ומטופל היטב. האתר שלך ייבדק באופן קבוע, ממוטב ומגובה.

התכונות Features המיוחדות שלנו

אנחנו אוהבים ליצור

SEO

קוד מאורגן

שמירה על פירורי לחם

עיצוב אתרים

מיתוג באינטרנט

שיווק דיגיטאלי

תמיכה בלקוחות

We offer professional web design services at affordable rates to help your business attract more visitors and keep them on your site!

Our web design company specializes in the professional creation of unique sites. Our team constantly monitors the emergence of new technologies that we are not afraid to implement in web projects, making them modern and high-tech

אנו מציעים שירותי עיצוב אתרים מקצועיים במחירים סבירים כדי לסייע לעסק שלך למשוך יותר מבקרים ולשמור אותם באתר שלך!

חברת העיצוב שלנו מתמחה ביצירה מקצועית של אתרים ייחודיים. הצוות שלנו מנטר כל הזמן את הופעתה של טכנולוגיות חדשות שאנחנו לא מפחדים ליישם בפרויקטי אינטרנט, מה שהופך אותם למודרניים ולהייטק

Copyright © 2020  6am Web Design

בניית אתרים                            קידום אתרים

© 2019 All rights reserved. Developed By 6am Web Design