בניית צימר או בית עץ

בשנים האחרונות עוד ועוד דיירים בוחרים בתי עץ או צימרים מעץ כבית מגוריהם הפרטי. נכון, שצימרים מוכרים לרובינו כיחידת נופש פרטית לזוגות ולמשפחות, העשויה מעץ, ואילו בתי עץ נתפסים כמרחב שעשוע לילדים, אבל כיום, הופכים בתי עץ וצימרים לפתרונות מגורים לכל דבר.

מדוע מגורים בבתי עץ וצימרים הם טרנד חם?

בתי עץ וצימרים עשויים מעץ, ובכך סוד, הקסם שלהם. העץ הוא חומר טבעי, שמשרה במרחב ויוצר בחלל אווירה של בראשיתיות ואותנטיות, ותחושה של קרבה לטבע. במציאות שבה רובינו מורגלים להיות בבניינים עשויים בטון משך רוב שעות היום, מגורים בבית עשוי עץ הם לוקסוס של ממש.

מעבר לכך, העץ הוא אלגנטי, ולכן מגורים בבתי עץ או בצימרים נחשבים ליוקרתיים יותר ממגורים במבנים הקונבנציונאליים.

יש סיבה לכך, שבתי העץ מככבים בארצות-הברית ובאירופה. לבית מעץ יש סטייל, והוא מאפשר לדייריו לחוש בארמון מלכים של ממש. בעבר, יש לזכור בהקשר זה, היו בתי העץ נחלת האלפיון העליון, בתי מלוכה ועשירים בלבד, ועל אף שהיום העץ זמין, עדיין מיוחסת למגורים בבית מעץ יוקרה לעומת הבתים הרגילים. לבסוף, בתי עץ וצימרים מעץ עמידים יותר מפני רעידות אדמה בהשוואה לבתים העשויים אבן, וזמן הבנייה קצר יותר בכמחצית בהשוואה לבנייה הסטנדרטית.

גם ילדים נהנים מבתי עץ, בית עץ לילדים בחצר זה פתרון מעולה לתעסוקת הילדים בגינה.

לצאת מהקופסא ולבחור בתים או צימרים מעץ

אם קצת נצא מהקופסא נגלה, כי גם מה שנחשב בלתי שגרתי, הנמצא מחוץ לקונבנציות החברתיות, והנתפס כבלתי מוכר או זר יכול לטמון בחובו אפשרויות נפלאות עבורינו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *