בניית פרגולה מעץ

פרגולות עץ

בניית פרגולה מעץ, קשה למצוא היום חצרות וגינות, שלא משולבות בהן פרגולות, המשדרגות אותן הן מבחינה עיצובית והן מבחינה פונקציונאלית.

מדוע כדאי לכם להתקין פרגולה אם עדיין לא עשיתם את זה? התשובה הפשוטה לפניכם.

על היתרונות שבהתקנת פרגולה בגינה

התקנת פרגולה בגינה היא, קודם כל, פתרון פונקציונאלי שיאפשר לכל דיירי הבית לחוש נוח יותר בגינה.

במילים אחרות, פרגולה הופכת את החצר לידידותית יותר עבור יושביה, גם בימות החורף הגשומים וגם בימי הקיץ החמים במיוחד.

ישיבה בגינה תחת הגשם הסוער או השמש הקופחת היא לא נעימה, וכדי שניתן יהיה ליהנות מנפלאות החצר ללא תלות במזג האוויר, רצוי להתקין פרגולה שתשמש כסוכך מפני השמש וכמגן מפני הגשם. מעבר לפן הפרקטי של התקנת פרגולה, מבחינה עיצובית, פרגולה תוסיף הרבה חן לגינה.

פרגולות, בדרך כלל, עשויות עץ, הן יכולות לבוא במספר רב של צבעים או דוגמאות וניתן לבחור אותן תוך התאמה לקו הכללי שבו עוצבה החצר. כך, פרגולה תשדרג את הגינה מבחינה עיצובית, תוסיף לה סטייל ותהפוך אותה יותר מיוחדת.

כיצד לבחור פרגולה שעונה על הצרכים?

כאמור, ההיצע בתחום הפרגולות הוא רב, וכדי שהפרגולה תממש את המטרה לשמה היא מותקנת, גם מבחינה עיצובית ולא רק מבחינה פרקטית, יש לבחור את קורות העץ מהן היא תהיה בנוייה באופן שהן יתכתבו עם העיצוב של החצר.

רצוי להתייעץ עם נציגי החברה ממנה תירכש הפרגולה, כדי לקבל עצות נוספות בבחירת המוצר המתאים, על מנת שהפרגולה תיתן מענה מושלם לצרכי דיירי הבית.

לפרטים על בניית פרגולה מעץ אצלכם ניתן להתקשר עם חברת אל גליל אומנות עץ וברזל בטלפון 050-377-7817

פרגולות רחוב, פרגולות מתכת, פרגולות

פרגולות רחוב ממתכת בשילוב עץ


עמית תשתיות ריהוט רחוב וגן מתמחה בעיצוב וייצור פרגולות הצללה של מערכות ישיבה ציבוריות כגון : פרגולות ברחובות ובגנים ציבוריים,מרכזי קניות ,ומוסדות חינוך.
הפרגולות מותאמות להגנה מפני קרני השמש אל מול טיפות הגשם תוך שמירה על איכות הפרגולות לאורך זמן,הפרגולות מותקנות בשטח בצורה מודולרית ולכן ההתקנה פשוטה וחזקה יותר.
ניתן לשלב בין פרגולות ,ספסלים מתקני חניה לאופניים אשפתונים עמודי חסימה ממשפחה אחת ליצירת התאמה מושלמת בפרוייקטים.
החברה משלבת פרגולות מתכת ועץ שילוב של אורבני ומודרני. ניתן לעצב ולתכנן פרגולה בהתאמה אישית.