בניית האתר לפיתוח העסק

לא רק בובת ראווה. תפקידו של אתר האינטרנט שלך הוא להגדיל את הכנסות העסק ולהוות תשתית לפרסום באינטרנט. אנו נבנה לך אתר יפה וחכם אשר ישרת את העסק שלך בצורה הנחוצה לך.

עיצוב תדמית העסק באינטרנט

משרד עם נוף לים. עיצוב נכון של אתר האינטרנט ויצירת תדמית מתאימה, הם כמו שיפוץ המשרד או העסק; ימשכו לקוחות פוטנציאליים אל האתר שלך. אנו נעצב עבורך תדמית אחידה שתלווה אותך באינטרנט.

קשרי לקוחות

הלקוחות שלנו זה הדבר הכי חשוב לנו. אנו מקפידים לשמור על קשר קרוב איתך, הלקוח שלנו, הן בתהליך העבודה והן לאחר סיומה. מתי שתצטרך, נעמוד לרשותך לכל שירותי האינטרנט והגרפיקה הדרושים לך.

ניתוח אנליטי בחינם

לאחר בניית האתר עלינו להבין מה עושים עם האתר כדי להניב רווחים. זאת נעשה בעזרת דו”ח פעילות אתר אשר יישלח אליך ויספק לך נתונים כמו- כמה גולשים נכנסו לך לאתר? כמה זמן שהו באתר? ועוד. בנית אתר? קבל דו”ח פעילות אתר בחינם!

השקעה המשלימה עצמה

כאן לא מבזבזים. אתר האינטרנט שלך צריך להביא לך לקוחות חדשים דרך רשת האינטרנט. חשוב מאוד שההשקעה שלך באתר ובפרסום באינטרנט- תחזור אליך ואף תניב יותר רווחים. ניהול נכון של האתר וקמפיין הפרסום באינטרנט יניב לך רווחים.

מבחן התוצאה

תוצאה טובה להשקעה באתר היא כמות לקוחות חדשים והכנסה קבועים מרשת האינטרנט. שלא כמו פרסום בעיתון (לא נוכל לדעת כמה עיניים עברו על המודעה), באינטרנט אפשר לדעת כמה אנשים נחשפו למודעה, כמה השאירו פרטים וכמה הרווחנו.

אנו נותנים 100% צומת לב ללקוחות שלנו…דברו אתנו

בניית אתר פרקטי לעסק

יש לך מוצרים חדשים בחנות ואתה מעוניין למכור? הפוך אתר האתר שלך לחנות וירטואלית! יש לך מועדון לקוחות? צור באתר שלך מועדון לקוחות דרך פייסבוק וקבל חשיפה נרחבת בפייסבוק! לרעיונות נוספים לחץ על קרא עוד

מערכת ניהול תוכן לחסכון בעלויות

אנו מאמינים כי אתר צריך לשרת את בעל העסק ולא לגרום לו להוצאות- נהל בעצמך את אתרך!

קבל דו”ח פעילות גולשים באתר שלך בחינם

הסק את המסקנות הנכונות מדו”ח פעילות הגולשים- כמה גולשים ביקרו באתר? כמה זמן שהו בו? בכמה דפים ביקרו

החלטת שאת/ה או החברה שלך צרכים אתר. מזל טוב. אז איך בעצם בונים אתר
בניית אתרים הנה תהליך שכורך בתוכו בראש ובראשונה תכנון. השלב הראשון שכל לקוח המעוניין בפרויקט בניית אתרים צריך לעשות הוא להחליט מה אתה רוצה שהאתר יעשה. יכול להיות שזו נראית שאלה מיותרת והתשובה מובנת מאליה אך זוהי לעתים קרובות שאלה שרוב בוני האתרים נוטים לא לשאול את עצמם וזו כנראה אחת הסיבות, אם לא המרכזית בניהן, מדוע בוני האתרים או לקוחותיהם יוצאים בסופו של דבר עם אתר שאינו עונה על דרישותיהם.
אם כן, טרם תחילתו של פרויקט בניית אתר רצוי להבין דברים בסיסיים לגבי אותו אתר –
מדוע הוא ניבנה
מה יהיה קצב עדכון התוכן שלו
האם בניית האתר נעשית בכדי למכור מוצרים
האם האתר נועד למשוך לקוחות חדשים
האם האתר אמור לתפקד כמעיין עלון לחברה
מה קהל היעד של האתר מצפה לראות
מה התקציב
מה תאריך היעד לסיום בניית האתר

בשלב הבא, במידה ומדובר בבניית אתר עסקי רצוי לבצע מחקר כלשהו לגבי מילות המפתח הרלוונטיות לתחום סביבן תעשה בניית התוכן של האתר כמו גם פונקציות גרפיות כגון מיקום אותן מילות מפתח על כפתורים, כותרות וכו’. בלי הבנה כלשהי לגבי מילות המפתח הרצויות גם בניית אתרים מקצועית ביותר עלולה למצוא את עצמה נעשית מחדש

לאחר שיש לך מושג כלשהו לגבי רצונותיך מהאתר ומילות המפתח סביבן תעשה בניית האתר תוכל להתקדם בבטחה לשלב הבא ולהחליט מי יטפל בפרויקט. בניית אתרים מתפרשת על שני סוגים עיקריים של בעלי מקצוע – יש בניית אתרים ע”י חברות המתמחות בכך וישנה בניית אתרים שנעשית ע”י פרילנסרים. הערכה צריכה להתבסס ע”י כל אותם פרמטרים שהוגדרו קודם, האם אותה חברה לבניית אתרים יכולה לענות על כל צרכי האתר בתקציב ובזמן שנקבעו? האם העסקת פרילנסר שמציע בניית אתרים תצריך את מעורבותם של עוד פרילנסרים בכדי לענות על כל הצרכים? (קידוד, עיצוב, עדכון האתר).
ההיצע בשוק בניית האתרים הוא מגוון וחשוב לא להתפשר ולמצוא בדיוק את מי שעונה על הספציפיקציה של האתר המדובר. חברות בניית אתרים בד”כ נוטות לכסות ספקטרום רכב יותר של בעלי מקצוע תחת גג אחד, מה שיכול לעזור במיוחד במקרים של אתרים מורכבים יותר עם דרישות מקצועיות גבוהות יותר.
בניית אתרים היא השקעה לטווח ארוך.

We offer professional web design services at affordable rates to help your business attract more visitors and keep them on your site!

Our web design company specializes in the professional creation of unique sites. Our team constantly monitors the emergence of new technologies that we are not afraid to implement in web projects, making them modern and high-tech

אנו מציעים שירותי עיצוב אתרים מקצועיים במחירים סבירים כדי לסייע לעסק שלך למשוך יותר מבקרים ולשמור אותם באתר שלך!

חברת העיצוב שלנו מתמחה ביצירה מקצועית של אתרים ייחודיים. הצוות שלנו מנטר כל הזמן את הופעתה של טכנולוגיות חדשות שאנחנו לא מפחדים ליישם בפרויקטי אינטרנט, מה שהופך אותם למודרניים ולהייטק

Copyright © 2020  6am Web Design

בניית אתרים                            קידום אתרים

© 2019 All rights reserved. Developed By 6am Web Design